12 Niedziela Zwykła – 25 VI 2023

  1. Witamy wszystkich przebywających na wakacjach w Zawoi i życzymy, aby był to czas dobrego wypoczynku i odnajdywania Bożych śladów w pięknie stworzenia i przyrody.
  2. Naszą modlitwą ogarnijmy naszych ministrantów i lektorów, którzy przebywają w tym czasie na swoim wyjeździe wakacyjnym.
  3. W czwartek 29 czerwca podczas Eucharystii o godzinie 18.00, nasi nowo wyświęceni ojcowie odprawią swoją Mszę prymicyjną i udzielą prymicyjnego błogosławieństwa. Bezpośrednio po Eucharystii poświęcimy naszą niedawno powstałą kapliczkę Chrystusa Frasobliwego oraz punkt widokowy z solidnymi ławkami. Serdecznie zapraszamy. Tego dnia taca jest przeznaczone na potrzeby charytatywne i apostolskie Papieża Franciszka. 
  4. Także w czwartek w naszej wspólnocie swoje imieniny będzie obchodził ojciec Piotr. Pamiętajmy w modlitwie o ojcu Piotrze.
  5. W sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. Po wieczornej Mszy świętej będzie wynagradzające nabożeństwo różańcowe za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec poprowadzi Róża bł. Stefana Wyszyńskiego, zelator p. Jan Żurek. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła do nabycia jest „Gość Niedzielny”, oraz Głos Karmelu – czasopismo o tematyce duchowej, wydawane przez nasz zakon.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.  Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Spyrkówka nr 651.
  8. Pragniemy poinformować, że w przyszłą niedziel będzie przeznaczona na prace remontowo – budowlane.
  9. Zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę do Sanktuariów Włoch, Rzymu i Watykanu bezpośrednio u ojca Mariusza do 29 czerwca. 28 i 29 czerwca osoby zainteresowane proszone są o pobranie u ojca Mariusz umowy, w kolejności wypełnienie jej i dostarczenie z zaliczką najpóźniej do 15 lipca. Z tyłu kościoła i naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy program pielgrzymki. Serdecznie zapraszamy!
  10. W zeszłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do domu Ojca śp. Wojciech Kozina oraz Józef Basiura. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

INTENCJE MSZY ŚW.

Poniedziałek – 26.06.

7.00 za śp. Stanisławę Giertuga od córki Anny z mężem

7.00 za śp. Antoniego Górny

7.00 za śp. Justynę Ziarnicką

Wtorek – 27.06.

7.00 o zdrowie i bł. Boże dla Władysława

7.00 za śp. Wojciecha Kozina od mamy Marianny z dziećmi

7.00 za śp. Justynę Ziarnicką

Środa – 28.06.

7.00 za śp. Juliana Basiura

7.00 za śp. Stanisławę Giertuga od wnuków Gabriela, Michała i Rafała

7.00 za śp. Eleonorę, Genowefę, Antoniego Toczek

7.00 za śp. Justynę Ziarnicką

Czwartek –  29.06. – ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA, UROCZYSTOŚĆ

7.00 w intencji O. Piotra z okazji imienin

7.00 za śp. Justynę Ziarnicką

7.00 Aid

9.00 za śp. Emilię Klimasara w 2 rocznicę śmierci

18.00 za śp. Wojciecha Kozina od żony

Piątek – 30.06.

7.00 za śp. Annę Pasierbek i syna Józefa

7.00 za śp. Józefa Basiura od żony

7.00 za śp. Wojciecha Kozina od córki Martyny z rodziną

7.00    za śp. Justynę Ziarnicką

Sobota – 01.07.    

7.00  dziękczynna w int. Artura z okazji 18 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia 

18.00 za śp. Józefa Polak i Anielę

Niedziela – 02.07.

8.30 za śp. Juliana Babiarczyk w 57 rocznicę śmierci i żonę Annę

11.00 o Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski dla pani doktor Banaś i całej rodziny

18.00 za zmarłych poleconych modlitwom w wypominkach rocznych