Boże Narodzenie – 25 XII 2020

  1. Wraz z całym Kościołem przeżywamy dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pełni podziwu i wdzięczności Bogu, pochylamy się nad tajemnicą wcielenia i narodzenia Słowa Bożego. Starajmy się uczcić tę tajemnice w naszych Domowych Kościołach.
  2. Jutro tradycyjnie drugi dzień Bożego Narodzenia, a zarazem święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.30, 9.30, 11.00, 12.30, 15.30 i 16.30. W drugi dzień Świąt składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Natomiast po Mszy z racji tego, że w tym roku ministranci nie udadzą się z kapłanem na kolędę, będzie można złożyć ofiarę do puszek na nasz fundusz ministrancki.
  3. Najbliższa niedziela jest świętem Świętej Rodziny Nazaretańskiej: Jezusa, Maryi i Józefa. Wpatrując się w Świętą Rodzinę, łatwiej zrozumiemy nasze powołanie do życia w rodzinie. Ona jest wzorem dla naszych rodzin. Po każdej Mszy odbędzie się specjalne błogosławieństwo rodzin.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom osiedla Spyrkówka za przygotowanie naszej świątyni na Święta Bożego Narodzenia.
  5. Przyjmijcie kochani od całej naszej wspólnoty zakonnej najserdeczniejsze życzenia. Jezus przyszedł. Zrób wszystko, by się z Nim nie minąć. Przyjmij Go – On zrobi resztę.