Triduum Paschalne na Zakamieniu

Wielki Czwartek

Msza Święta Wieczerzy Pańskiej, rozpoczynająca Święte Triduum Paschalne rozpocznie się o godz. 18.00. Po liturgii adoracje do godz. 21.00 poprowadzi nasza schola. Następnie będzie możliwość adoracji Jezusa w ciszy całą noc. 

Wielki Piątek

W Wielki Piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. W Wielki Piątek o godz.16.45 Droga Krzyżowa przy zewnętrznych kapliczkach.

Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00. Na zakończenie liturgii Męki Pańskiej – przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego, śpiew trzech części gorzkich żali i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Wielka Sobota

W Wielką Sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Zakończymy ją przed rozpoczęciem liturgii Wigilii Paschalnej.

Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w Wielką Sobotę od godz. 9.00 – 12.00. Poświecenie pokarmów odbędzie się w sali Serca Jezusowego pod Kościołem. Wtedy też będzie można zabrać do domu wodę świeconą.

Wigilię Paschalną rozpoczniemy w Wielką Sobotę wieczorem o godz. 19.00. Na liturgię prosimy przyjść ze świecami. Liturgia rozpocznie się pod Grotą Matki Bożej.

Wielkanoc

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godzinie 6.00 będzie Msza Święta połączona z Procesją Rezurekcyjną. W ciągu dnia Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego Msza święta będzie o godzinie: 8.30, 11.00  i  16.30