XXIV Niedziela Zwykła – 13 IX 2020

1. Nabożeństwo Fatimskie dziś o godzinie 19.00. Prosimy o zabranie ze sobą świec z osłonami. Zapraszamy członków Rady Parafialnej do niesienia Figury Matki Bożej w czasie procesji różańcowej.

2. W najbliższy poniedziałek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża św. Zapraszamy do uczczenia znaku naszego zbawiania przez udział we Mszy Świętej o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia zapraszamy na Drogę Krzyżowa, którą rozpoczniemy o godzinie 17.00 w Drodze Krzyżowej. Po Mszy św. odbędzie się ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. Zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału.

3. We wtorek 15 września o godzinie 19.00 odbędzie się w naszym kościele, spotkanie rodziców i dzieci, którzy chcą przyjąć sakrament pierwszej Komunii Świętej w naszym Kościele.

4. W czwartek 17 września o godzinie 19.00 odbędzie się w naszym kościele, spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę, 20 września, przypadają nasze parafialne dożynki. W czasie Mszy świętej o godzinie 11.00 będziemy składać Bogu dziękczynnie za tegoroczne plony. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego dziękczynienia.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny jest wyłożony przy wyjściu z kościoła.

7 Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Zaborem nr 687.