14 Niedziela Zwykła – 8 VII 2018

1. Każdego dnia po Mszy świętej o godzinie 7.00 odprawiamy nowennę przed uroczystością NMP z Góry Karmel. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Żył na przełomie V i VI wieku. Ułożył regułę zakonną, na której oparły się pierwsze zakony, jakie powstały w Kościele Zachodnim. Przez swoją działalność przyczynił się do rozwoju życia religijnego w Kościele i kultury w Europie. Papież Paweł VI w 1964 roku ogłosił go patronem Europy.

3. W piątek , z okazji 13. dnia miesiąca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej.

Serdecznie zapraszamy na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00. Prosimy o zabranie ze sobą świec z osłonami . Zapraszamy członków Róży świętej Faustyny zelatorki p. Krystyny Wajdzik do niesienia Figury Matki Bożej w czasie procesji różańcowej.

4. W przyszłą niedzielę o godz.17.00 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy zamykający X BESKIDZKI FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ i KAMERALNEJ organizowany przez Gminy Ośrodek Kultury w Stryszawie i Wójta Gminy Stryszawa. Serdecznie zapraszamy.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Janiki nr 660.

6. Pozdrawiamy korzystających z wakacji i urlopów, życząc dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.