29 Niedziela Zwykła – 20 X 2019

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Przypomnijmy, że został on ogłoszony przez papieża Franciszka dla uczczenia 100. rocznicy ukazania się misyjnej encykliki „Maximum illud” papieża Benedykta XV. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej.

2. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Misji. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 16.30 oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św., Różaniec i spotkanie w piątek o godz.16.30.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Boskiego Dzieciątka Jezus. Zapraszamy i zachęcamy do udziału dzieci przedszkolne, szkolne i młodzież.

6. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart wypominkowych.

7. Składamy serdeczne podziękowanie zbierającym i rodzinom za złożenie ofiary na rzecz wynagrodzenia P. Organisty i wywóz śmieci z cmentarza.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.   Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Polana  nr 1515.

9. Serdeczna życzenia kierujemy pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.