3 Niedziela Wielkiego Postu – 4 III 2018

1. W środę ósmy dzień nowenny ku czci św. Józefa. Zapraszamy wszystkich parafian i wszystkich czcicieli św. Józefa  na godzinę 16.30 na Mszę święta z kazaniem i nabożeństwo nowenny

2. W piątki Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa.

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 10.30 Droga Krzyżowa – o godz.11.00 Msza święta i po Mszy świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Za udział w rekolekcyjnych ćwiczeniach, za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali bądź za odmówienie w piątki tego okresu modlitwy Oto ja dobry… można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W Wielkim Poście wzbudźmy w sobie szczere pragnienie oczyszczenia serca w zdroju Bożego miłosierdzia, które jest otwarte dla wszystkich i którego doświadczamy szczególnie w spowiedzi świętej. Okazja do spowiedzi świętej w dni powszednie przed Mszą Święta i w niedziele podczas każdej Mszy Świętej.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek o godz. 18.00.

5. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Ofiary zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej i będą przeznaczone na dzieła prowadzone przez Caritas.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół  na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Nowe Osiedle nr 2187 .

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Prosimy o modlitwę o owocne ich przeżycie. Program rekolekcyjny w niedzielę 11 marca 2018 r.:

8.30 Msza święta z nauką ogólną

Po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet i mężczyzn

10.30  Droga Krzyżowa

11.00  Msza święta i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.30  Msza święta z nauką ogólną

Po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży

Program rekolekcji jest wywieszony w gablotce przy wejściu do kościoła.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach.