4 Niedziela Adwentu – 23 XII 2018

1. Jutro – Wigilia Bożego Narodzenia. Rano o godzinie 7.00 ostanie roraty. Wszystkich parafian zachęcamy do licznego udziału. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy do godnego przeżycia wigilii i całych świąt Bożego Narodzenia, a w szczególności do zachowania takich zwyczajów, jak łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii i śpiewanie kolęd. Nie podawajmy na wigilijny stół alkoholu. Niech czas Bożego Narodzenia będzie przepełniony chrześcijańską wzajemną życzliwością i dobrocią. Pamięcią obejmijmy tych, którzy od nas odeszli do Domu Ojca, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili.

2. O północy z poniedziałku na wtorek zapraszamy na pasterkę. Składka na tacę podczas pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. W dzień Bożego Narodzenia Msza św. będzie o godz. 8.30, 11.00, 16.30.

3. We wtorek – drugi dzień świąteczny, święto św. Szczepana, diakona, pierwszego męczennika. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8.30, 11.00, 16.30. W drugi dzień Świąt składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Spyrkówka nr 654 E .