5 Niedziela Zwykła – 4 II 2018

1. W środę  czwarty dzień  nowenny ku czci świętego Józefa. Zapraszamy parafian i czcicieli świętego Patriarchy z Nazaretu na godzinę 16.30 na Mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo nowenny.

2. Spotkanie młodzieży trzeciej klasy gimnazjalnej przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w piątek o godzinie 18.00.

3.Prosimy o przeprowadzenie zbiórki w kwocie 30 złotych od rodziny na wynagrodzenie p. Organisty i 20 złotych na wywóz śmieci z cmentarza.

4.Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Bubiaki nr 951 .

5. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość i życzenia kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje jubileusze, imieniny, urodziny.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 5 II − św. Agata, jej imię oznacza „dobra”; jej wstawiennictwu przypisuje się ocalenie jej rodaków po wybuchu Etny i z tej okazji błogosławi się chleb jako znak dobroci oraz wodę, która chroni przed niebezpieczeństwem ognia;
  • 6 II − św. Paweł Miki z 25 towarzyszami − to japońscy misjonarze i męczennicy, którzy w tym kraju głosili Ewangelię i tam ponieśli śmierć;
  • 10 II – św. Scholastyka (†542), dziewica.