7 Niedziela Zwykła – 24 II 2019

1. W środę siódmy dzień nowenny ku czci św. Józefa. Zapraszamy wszystkich parafian i czcicieli świętego Patriarchy z Nazaretu na godzinę 16.30 na  Mszę święta z kazaniem   i nabożeństwo nowenny.

2. W tym tygodniu przypada  pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.  W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata.  W piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Msza świętą zarówno rano jak i wieczorem. Wszystkich Parafian zachęcamy do pojednania się z Bogiem i braćmi oraz do licznego udziału we    Mszy Świętej i pierwszopiątkowym nabożeństwie eucharystycznym o godzinie 7.00 i 16.30.

3. Pierwsza sobota miesiąca to dzień, kiedy w szczególny sposób zwracamy się do Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece nasze codzienne troski. Po wieczornej Mszy świętej będzie wynagradzające nabożeństwo różańcowe za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec poprowadzi Róża świętej Teresy od Dzieciątka Jezus zelatorki p. Stanisławy Giertuga. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

4. W piątek, 1 marca po Mszy św. o godzinie 16.30 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Spyrkówka nr 652.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 8.30 spotkanie z członkami Rady Parafialnej.