XXVI Niedziela Zwykła – 27 IX 2020

1. Informujemy, że  w miesiącu październiku i listopadzie wieczorna Msza  święta będzie odprawiana  zarówno w dni powszednie jak w niedzielę o godzinie 16.30.

2. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg.

3. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie oraz w niedziele po Mszy świętej o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi, co będzie możliwe rano od godz.6.30 i wieczorem od godz.16.00, i udziału we Mszy św. wynagradzającej ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00 i 16.30. W piątek około godz. 9.00 z kapłańską posługą  o. Bartłomiej uda się do chorych.

5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszły piątek o godz. 19.00.

6. Niepokalane Serce Maryi uczcimy w pierwszą sobotę miesiąca podczas Mszy Świętej o godz.16.30. Po Mszy Świętej zapraszamy na modlitwę różańcową wszystkich członków Kół Różańcowych naszej parafii. Różaniec poprowadzi Róża św. Rafała Kalinowskiego zelatorki p. Józefy Bartunek. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

7. W tym tygodniu w czwartek pierwszego października obchodzimy wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus karmelitanki bosej. Serdecznie zapraszamy tego dnia na Msze na 16.30. podczas Mszy odbędzie się poświecenie płatków róż.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla pod Grapą 2260.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia jest Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania katolickich czasopism.