XXVII Niedziela Zwykła – 4 X 2020

1. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski odbywający się w tym roku pod hasłem „Totus Tuus”. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po Mszy Świętej o godz. 16.30. Szczególnie zapraszamy dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

3. Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego po spełnieniu zwyczajnych warunków, a jednocześnie za pobożne odmówienie cząstki różańca św., w sposób ciągły, z rozważaniem tajemnic różańcowych, w kościele, w kaplicy, w rodzinie albo we wspólnocie zakonnej, we wspólnocie wiernych, zwłaszcza gdy wiele osób gromadzi się w jakimś szlachetnym celu.

4. Prosimy o przeprowadzenie zbiórki w kwocie 30 złotych od rodziny na wynagrodzenie p. Organisty i 20 złotych na wywóz śmieci z cmentarza. Serdecznie dziękujemy osobom, które podejmują się trudu zbiórki.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Zaborem nr 1442.

6. W czwartek zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną podczas której w sposób szczególny będziemy modlili się o ustanie epidemii.

7.Przy wyjściu z Kościoła do nabycia jest Gość Niedzielny.

8. ustalenia jakie zostały podjęte w związku ze sprzątaniem kościoła i kwiatami, zostaną ogłoszone w przyszłą niedzielę.