XXVIII Niedziela Zwykła – 11 X 2020

1. Przeżywamy dziś w Polsce kolejny Dzień Papieski, odbywający się w tym roku pod hasłem: „Totus Tuus”. Przy wyjściu z kościoła, można złożyć ofiarę do puszki na ten cel. Za wszelkie ofiary w imieniu młodych stypendystów serdecznie dziękujemy.

2. Zachęcamy do wzięcia udziału w nowennie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, w intencjach obrony nienarodzonych. Na stoliku z tyłu kościoła, wyłożone są specjalnie do tego przygotowane teksty nowenny. Nowennę odprawiamy indywidualnie w naszych domach.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po Mszy świętej o godz. 16.30.

4. Trzynastego października we wtorek, zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie. Nasze modlitewne czuwanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00. Prosimy o zabranie ze sobą świec z osłonami. Zapraszamy strażaków z naszej Ochotniczej Straży Pożarnej do niesienia Figury Matki Bożej w czasie procesji różańcowej.

5. W czwartek 15 października przypada w naszym zakonie, uroczystość Św. Teresy od Jezusa, założycielki zakonu Karmelitów Bosych. Tego dnia szczególnie prosimy, byście pamiętali o nas w waszych modlitwach.

6. Urząd Gminy Zawoja informuje, że od 1 września do 30 listopada, bieżącego roku, na terenie całego kraju trwa Powszechny Spis Rolny. Szczegóły są wywieszone w naszej gablocie.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.   Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Bory 1692.

8. Kwiaty na uroczystość Wszystkich Świętych i Święto zmarłych do naszego kościoła, przygotowują wyznaczone osiedla.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia jest Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania katolickich czasopism.