XXXII Niedziela Zwykła – 8 XI 2020

  1. W Środę będziemy  obchodzili 102 rocznicę  odzyskania przez Polskę niepodległości. Pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Zapraszamy na Msze i okolicznościowe kazanie na 16.30.
  2. W intencji zmarłych poleconych modlitwom w wypominkach przez cały miesiąc listopad codziennie o godzinie 16.30 będzie sprawowana Msza św. i modlitwa różańcowa.
  3. W tym tygodniu w sobotę w Zakonie Karmelitańskim obchodzimy  święto  Wszystkich Świętych Zakonu Karmelitańskiego, a w niedzielę wspomnienie Wszystkich Zmarłych Zakonu Karmelitańskiego.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.   Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Przysłop  nr 897.
  5. Z racji tego, że w pierwszy piątek, nie mogły odbyć się odwiedziny chorych, informujemy, że o. Bartłomiej uda się do chorych w najbliższy piątek.
  6. Od przyszłej niedzieli do końca listopada w związku z obostrzeniami, w naszej Parafii  obowiązuje grafik Mszy z podporzadkowaniem poszczególnych osiedli. Grafik jest do zabranie przy wyjściu z kościoła.
  7. Od 09.11 wracają Msze poranne. Czyli w naszym Kościele będzie Msza  o 7.00 i 16.30

Kilka słów od proboszcza:

Jeszcze raz serdecznie dziękuje kapłanom z dekanatu za pomoc. Od jutra, mamy nadzieje, zostanie z nas zdjęta kwarantanna. Tak wiec do zobaczenia.

Cała nasza wspólnota zakonna pozdrawia was serdecznie. i pamiętajmy o sobie w naszych modlitwach

o. Bartłomiej