1 Niedziela Wielkiego Postu – 18 II 2018

1. Dzisiejsza składaka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się!

2. W środę szósty dzień nowenny ku czci św. Józefa. Zapraszamy wszystkich parafian i czcicieli świętego Patriarchy z Nazaretu na godzinę 16.30  na  Mszę święta z kazaniem   i nabożeństwo nowenny.

3. W piątki Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa.

4. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 10.30 Droga Krzyżowa – o godz.11.00 Msza święta i po Mszy świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Gorąco zachęcamy parafian i wszystkich uczęszczających do naszego kościoła do licznego udziału w drodze krzyżowej i gorzkich żalach oraz zyskiwania przywiązanego do nich odpustu zupełnego.

5. Przyszła niedziela, druga wielkopostna, to niedziela Ad gentes – dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach Świętych będziemy mogli materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – ministranci będą zbierać ofiary do puszek przeznaczone na potrzeby misji.

6. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Ofiary zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej i będą przeznaczone na dzieła prowadzone przez Caritas.

7. W sobotę – 24 lutego – po wieczornej Mszy św. spotkanie organizacyjne wszystkich aktorów   i zaangażowanych w Misterium Męki Pańskiej.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać osobom zbierającym ofiary i wszystkim rodzinom za złożone ofiary na wynagrodzenie Pana Organisty i na wywóz śmieci z cmentarza.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół  na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Bubiaki nr 1387.