1 Niedziela Wielkiego Postu – 1 marca 2020

1. W środę nowenna ku czci św. Józefa. Zapraszamy wszystkich czcicieli  na godzinę 16.00 na adorację Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo nowenny i  Mszę święta z kazaniem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Kościele.

3. W pierwszy piątek o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo pierwszopiątkowe, Msza święta i Droga Krzyżowa. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej w piątek rano od godz.6.30 i wieczorem o godz. 16.00.

4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, wynagradzające nabożeństwo różańcowe za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec poprowadzi Róża świętego św. Józefa zelatorki p. Teresy Iciaszczyk. Po modlitwie różańcowej będzie Msza święta. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

5. W niedzielę o godz. 10.30 Droga Krzyżowa, o godz. 11.00 Msza święta i po Mszy świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Gorąco zachęcamy parafian i wszystkich uczęszczających do naszego kościoła do licznego udziału.

6. Przypominamy i zachęcamy do adoracji Najświętszego sakramentu, która ma miejsce pół godziny przed Mszą św. wieczorną w niedzielę i w dni powszednie.

7. Młodzież klasy ósmej  zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej na katechezę przygotowującą do przystąpienia do sakramentu Bierzmowania.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół  na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców Nowe Osiedle nr 1069A.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom za złożone imienne ofiary na prace związane z uporządkowaniem placu kościelnego. Prośmy rodziny, które nie złożyły ofiary o uczynienie tego w najbliższym czasie.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli  do wieczności: śp. Władysław Pietrusa i śp. Władysław Pasierbek. Polecamy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.