15 Niedziela Zwykła – 14 VII 2019

1. Witamy wszystkich przebywających na wakacjach w Zawoi i życzymy, aby był to czas dobrego wypoczynku i odnajdywania Bożych śladów w pięknie stworzenia i przyrody.

2. Dzisiaj o godz.17.00 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy w ramach XI BESKIDZKIEGO FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ i KAMERALNEJ organizowanego przez Gminy Ośrodek Kultury w Stryszawie i Wójta Gminy Stryszawa. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek ,16 lipca, przypada odpustowa uroczystość NMP z Góry  Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej ,głównej Patronki Zakonu Karmelitańskiego. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: o godzinie 8.30,11.00,18.00. Suma odpustowa o godzinie 11.00 . Prosimy o udział wszystkich ministrantów we Mszy świętej o godzinie 11.00. Po sumie odbędzie się procesja eucharystyczna. Prosimy osoby do niesienia baldachimu i feretronów oraz   dzieci do sypania kwiatów.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Bielasy nr 689.

5. Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzamy opiece świętych patronów, życząc spełnienia wszelkich dobrych marzeń i planów.


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 15 VII – św. Bonawentura (1221-1274), biskup, Doktor Kościoła, autor traktatów teologicznych i życiorysów św. Franciszka,
  • 20 VII – św. Eliasz, prorok.