22 Niedziela Zwykła – 2 IX 2018

1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św.   w pierwszy piątek: rano – pół godziny przed Mszą Świętą to jest o godzinie 6.30, zaś po południu – od godz. 17.30.

2. W sobotę – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, nazywane inaczej świętem Matki Bożej Siewnej. Msza Święta o godzinie 7.00 i 18.00.

3. W sobotę, 8 września o godzinie 9.00 spotkanie młodzieży z klasy siódmej, ósmej i trzeciej klasy gimnazjalnej celem omówienia cyklu spotkań związanych z przygotowaniem się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

4. W niedzielę, 09 września, przypadają nasze parafialne dożynki. W czasie Mszy świętej o godzinie 11.00 będziemy składać Bogu dziękczynnie  za tegoroczne plony. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego dziękczynienia.

5. XXVI Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w niedzielę, 16 września 2018 r. pod hasłem: ”  Rodzina centrum i sercem cywilizacji miłości”. Zgłoszenia można składać w zakrystii. Koszt 20,00 złotych od osoby. Wyjazd o godzinie 6.00 z pod Remizy.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Zaborem nr 687.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: śp. Zofia Morawa. Polecamy ją miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 3 IX – św. Grzegorz Wielki, papież i doktor Kościoła.