27 Niedziela Zwykła – 8 października 2017

1. Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski, pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją! Po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji    „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. W piątek, w 13. dzień miesiąca, ostatni w tym roku dzień fatimski. Serdecznie zapraszamy na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00. Prosimy o zabranie ze sobą świec z osłonami . Zapraszamy członków Róży św. Rafała Kalinowskiego zelatorki p. Józefy Bartunek do niesienia Figury Matki Bożej w czasie procesji różańcowej.

3. W sobotę, 14 października, pamiętamy o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość św. Teresy od Jezusa, dziewicy, doktora Kościoła i reformatorki  zakonu karmelitańskiego.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Kobiele nr 675.