29 Niedziela Zwykła – 21 X 2018

1. Kościół obchodzi dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W ten sposób chcemy przypomnieć sobie polecenie Jezusa wstępującego do Nieba, by nieść Ewangelię wszystkim ludziom. To polecenie zobowiązuje każdego z nas.

2.W naszym kościele nabożeństwo październikowe odprawiamy po wieczornej Mszy św. o godzinie 16.30. Zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie dzieci i młodzież.  Poczujmy się wewnętrznie zobowiązani do wzięcia udziału w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice różańca świętego.

3. Jutro, 22 października, przypada święto świętego Jan Paweł II, Papieża.

4. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki, czyli prośbę o modlitwę za wymienionych zmarłych, można składać w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę, 28 października, X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę poprzez dar modlitwy w ich intencji oraz w intencji wszystkich prześladowców. W tym roku modlitwą ogarniamy prześladowanych chrześcijan w Pakistanie. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi w Pakistanie.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom za złożone imiennie ofiary na wykonywanie wszelkich prac w kościele i placu kościelnym.Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie naszej świątyni. Kościół na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Przysłop nr 1508.