3 Niedziela Wielkiego Postu – 15 III 2020

1. W środę nowenna ku czci św. Józefa. Zapraszamy wszystkich czcicieli świętego Patriarchy z Nazaretu na godzinę 16.00 na adorację Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo nowenny i Mszę święta z kazaniem.

2. W czwartek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Msze Święte w tym dniu o godzinie 7.00, 9.00,16.30. Na Msze Święte zapraszamy wszystkich mężczyzn, ojców, mężów i synów, a także solenizantki i solenizantów tego dnia, gdyż pragniemy się modlić w ich intencji, by ich patron, Święty Józef, wypraszał im moc Bożego błogosławieństwa.

3. W piątek o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza święta i Droga Krzyżowa. W niedzielę o godz. 10.30 Droga Krzyżowa, o godz.11.00 Msza święta i po Mszy świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Prosimy o modlitwę o owocne ich przeżycie. Program rekolekcyjny w niedzielę 22 marca 2020 r.:

8.30 Msza święta z nauką ogólną
Po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet i mężczyzn
10.30 Droga Krzyżowa
11.00 Msza święta i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.30 Msza święta z nauką ogólną
Po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży

Program rekolekcji jest wywieszony w gablotce przy wejściu do kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach.

5. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Ofiary zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej i będą przeznaczone na dzieła prowadzone przez Caritas.

6. Przypominamy i zachęcamy do adoracji Najświętszego sakramentu, która ma miejsce pół godziny przed Mszą św. wieczorną w niedzielę i w dni powszednie.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Granica nr 1275.