3 Niedziela Wielkiego Postu – 24 III 2019

1. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas wieczornej Eucharystii o godzinie 16.30 będzie można podjąć dzieło adopcji, składając zobowiązanie codziennej modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka i jego rodziców. Foldery są wyłożone na stoliku z gazetami.

2. W piątki Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 16.30 – Droga Krzyżowa. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 10.30 Droga Krzyżowa – o godz.11.00   Msza święta i po Mszy świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w rekolekcyjnych ćwiczeniach, za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali bądź za odmówienie w piątki tego okresu modlitwy Oto ja dobry… można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Ofiary zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Krakowskiej i będą przeznaczone na dzieła prowadzone przez Caritas.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Spyrkówka nr 650.


W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Prosimy o modlitwę o owocne ich przeżycie. Program rekolekcyjny w niedzielę 31 marca 2019 r.:

8.30 Msza święta z nauką ogólną. Po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet i mężczyzn

10.30  Droga Krzyżowa

11.00  Msza święta i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.30  Msza święta z nauką ogólną

Po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży

Program rekolekcji jest wywieszony w gablotce przy wejściu do kościoła.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach.