4 Niedziela Wielkiego Postu – 31 III 2019

Dzisiaj rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Prosimy o modlitwę o owocne ich przeżycie. Wszystkich parafian zachęcamy do udziału w rekolekcjach. W ostatni dzień rekolekcji będzie zbierana składka na wynagrodzenie rekolekcjonisty.

Program rekolekcyjny  :

31.III – NIEDZIELA

8.30 Msza święta z nauką ogólną. Po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet i mężczyzn

10.30  Droga Krzyżowa

11.00  Msza święta i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.30  Msza święta z nauką ogólną

1.IV – PONIEDZIAŁEK

8.30 Msza św. z nauką ogólną

18.00 Msza św. z nauką ogólną

2.IV – WTOREK   

SPOWIEDŹ   REKOLEKCYJNA  PÓŁ  GODZINY  PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚWIĘTĄ

8.30 Msza św. z nauką ogólną

18.00 Msza św. z nauką ogólną

3.IV – ŚRODA ZAKOŃCZENIE  REKOLEKCJI    

8.30 Msza św. z nauką dla chorych, samotnych i podeszłym wieku

(SAKRAMENT CHORYCH)

18.00 Msza św. z nauką ogólną    


1. Od jutra, to jest od 1 kwietnia Msza święta wieczorem  będzie o godzinie 18.00.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy   o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy,   także  z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. W piątek spowiedź będzie pół godziny przed Mszą św. o godz.7.00 i 18.00. A w sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność. Po wieczornej Mszy świętej będzie wynagradzające nabożeństwo różańcowe za zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec poprowadzi Róża świętej Teresy od  Jezusa zelatorki p. Herminy Spyrka. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

3. Kapłan uda się do chorych i osób w podeszłym wieku z posługą sakramentalną z okazji pierwszego piątku i nadchodzących świąt wielkanocnych w piątek-5 kwietnia od godz. 9.00. Zgłoszenia składamy w zakrystii.

4. W piątki Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 18.00 – Droga Krzyżowa. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 10.30 Droga Krzyżowa – o godz.11.00 Msza święta i po Mszy świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół  na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Spyrkówka 653 A.