9 Niedziela Zwykła – 3 VI 2018

1. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. celebrowanej o godz. 18.00.

2. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Święta z procesją eucharystyczną o godzinie 18.00.

3. W czwartek, w ostatni dzień tak zwanej „oktawy” uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza Święta z procesją o godz. 18.00. Po Mszy Świętej wieczornej i następującej po niej procesji – błogosławieństwo wianków i dzieci. Prosimy rodziców, aby wszystkie dzieci dotarły na to spotkanie z Panem Jezusem.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest również Światowym Dniem Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Będziemy wynagradzać Bożemu Sercu za grzechy i zniewagi ludzkie oraz będziemy prosili, by wszyscy kapłani w Sercu Jezusowym znajdowali siłę i moc do codziennej posługi i źródło własnego uświęcenia. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy w tej intencji. Msza święta o godzinie 7.00 i 18.00.

5. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę w naszym kościele piąty dzień nowenny jubileuszowej – modlitwy za Ojczyznę w setną rocznicę odzyskania niepodległości.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Chrząszcze nr 636.

7. Obchodzącym imieniny, rocznicę urodzin czy ślubu składamy najserdeczniejsze życzenia.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: śp. Edward Basiura. Polecamy jego miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.