Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 I 2019

1. Dzisiaj przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana popularnie świętem Trzech Króli.  Msze św. w naszym kościele o godz. 8.30, 11.00, 16.30. Błogosławieństwo kredy i kadzidła podczas każdej Mszy świętej.

2. W dzisiejszą uroczystość obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W sposób szczególny pamiętamy o tych, którzy głoszą Dobrą Nowinę o zbawieniu i wspieramy ich działalność w krajach misyjnych . Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wspomożenie dzieła misyjnego Kościoła.

3. Najbliższa niedziela to święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Niech to święto stanie się wezwaniem dla nas, abyśmy powracali zarówno do wydarzenia nad Jordanem, jak i do naszego chrztu, kiedy zostaliśmy wszczepieni w Chrystusa, umiłowanego Syna Bożego, i stawiali sobie pytania: czy rzeczywiście jesteśmy Jemu wierni i czy naszą wierność wciąż pogłębiamy i umacniamy?

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół  na kolejne dni polecamy trosce mieszkańców osiedla Spyrkówka nr 654 C.